Описание
Характеристики
Информация для заказа
Espiro Pop - надзвичайно легка і міцна міська коляска. Вона розрахована на дітей з вагою до 22 кг. При виробництві рами коляски використовувався Lightweight Carbon, тому Espiro Pop важить всього 5,8 кг. Коляска має зручне сидіння. Спинка відкидається в лежаче положення в кілька етапів, забезпечуючи комфорт дитині під час прогулянок та денного сну. Регульована підніжка може змінювати положення в залежності від ваших потреб. П'ятиточкові ремені з м'якими, не ковзкими чохлами утримують дитину в правильному, безпечному положенні. Магнітна пряжка дозволяє легко прикріплювати та розстібати ремені. У задній частині спинки є практична кишеня для дрібниць. Опустивши спинку, можна відкрити панорамну вентиляцію з дихаючої сітки, таке рішення відмінно підійде для спекотних днів. Коляска оснащена великим капюшоном, який можна розширити за допомогою додаткової сітчастої вентиляційної панелі. Візок зручно складається за допомогою однієї руки до невеликого розміру. У складеному вигляді Espiro Pop може стояти самостійно. Завдяки цьому коляска легко поміститься практично в будь-який багажник автомобіля. Невелика вага дозволяє легко переносити візок в дорозі. Espiro Pop оснащена непробивними коліщатками, стійкими до стирання і проколів. Передні колеса поворотні, що дозволяє легко маневрувати. На колесах розташована автономна система розблокування та вмикання гальм. Одна кнопка відповідає за гальмування, інша - за відпускання гальма. СПЕЦИФІКАЦІЯ ESPIRO POP Конструкція коляски виконана з міцного і легкого карбонуЗручне і високе сидіння з положенням для снуКапюшон з можливістю розширенняРегульована підніжкаБагатоступінчасте регулювання спинкиЧохол для ніг, що входить до комплекту, забезпечить захист від вітру та холодуКомпактні розміри в складеному виглядіМагнітна пряжка для зручного застібання ременівАвтономна система розблокування та активації гальмКошик дозволить зберігати дрібні предмети, необхідні під час подорожіНадзвичайно м'які плечові протектори додатково захищені від зісковзуванняПрактична кишеня на задній частині капюшонаДодаткове вентиляційне вікно в капюшоніПанорамна вентиляція доступна при опущеній спинціГарантія 6 місяців ЩО В КОМПЛЕКТІ?Візок Espiro PopЧохол для нігМішечок для зберігання чохлаКошик для речей.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Espiro |
| Цвет | Черный |
| Размер коляски в разложенном виде | |
| Ширина сиденья | 33 см |
| Высота спинки | 47 см |
| Диаметр задних колес | 16 см |
| Глубина сиденья | 23 см |
| Диаметр передних колес | 13.6 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст | Від народження до 4 років |
| Тип | Прогулянкові |
| Колеса | Поліуретан (непробивні) |
| Количество колес | 4 |
| Вес коляски | 5.8 кг |
| Тормозная система | Гальмівна система, що зберігає взуття чистим |
| Доставка/Оплата | При доставке не по Киеву - предоплата 300грн |
| Страна изготовитель | Польща |
| Розміри в складеному вигляді | 62.5x48.5х27 см |
| Розміри в розкладеному вигляді | 76x48.5х100 см |
| Довжина підставки для ніг | 17 см |
| Висота ручки | 100 см |
| Модулі | Сидячий прогулянковий блок |
| Ширина шасі | 48.5 см |
| Гарантія | 6 місяців |
| Можливість установки автокрісла | - |
- Цена: 9 900 ₴

