Описание
Характеристики
Информация для заказа
Espiro Next Up Limited Heartleaves – це коляска, натхненна найбільшими показами мод та вдосконалена з увагою до найдрібніших деталей. І все це покликане забезпечити безпеку та комфорт для вашого малюка.
Коляска призначена для обслуговування малюків від 0 до 4 років. Одна рама і до трьох варіантів пересування. Шасі Espiro Next Up (Еспіро Некст Ап) сумісне з колискою, сидінням для прогулянок і автокріслом при наявності відповідних адаптерів.
Зручна колиска з відмінною вентиляцієюКолиска Espiro Next Up Limited Heartleaves одна з найкраще спроектованих і оснащених колисок на ринку. Це ідеальне місце для вашого малюка. Виготовлена з водонепроникного матеріалу, вона буде працювати в будь-яку пору року та погоду. Адже коли на небі з'являється сонце, тканина з сонцезахисним фільтром UPF 50+ піклується про вашого малюка. Крім того, колиска оснащена потрійною системою вентиляції. На дні знаходиться регульована вентиляційна решітка, спереду в узголів'ї сітчасте вікно, щоб малюк міг дивитися на навколишній світ, лежачи на животику, а в капюшоні велике вентиляційне вікно. Додаткова секція для вентиляції, розширюваний капюшон та інтегрована москітна сітка необхідні влітку, коли діти довго сплять на прогулянках. Ще однією перевагою колиски є зовнішнє регулювання висоти підголівника.
Повністю регульоване сидіння для прогулянокПрогулянкове сидіння в Espiro Next Up Limited Heartleaves (Еспіро Некст Ап Лімітед Хартлейвс) має міцну конструкцію, що дозволяє зі спокійною душею використовувати коляску весь час прогулянки вашої дитини, вагою до 22 кг Це означає, що ваша дитина може подорожувати з цим візком до 4 років і за цей час вам не доведеться турбуватися про чергову покупку. Сидіння встановлюється в обох напрямках руху. Зазвичай маленькі діти відчувають себе в безпеці на прогулянці, коли бачать своїх батьків, а коли підростають, їм більше подобається сидіти обличчям вперед і спостерігати за навколишнім світом. Регульовані підніжка, спинка, козирок і паски безпеки швидко і легко налаштовуються відповідно до потреб малюка, що зростає. Спинка регулюється до рівного положення, а повне вентиляційне вікно гарантує циркуляцію повітря влітку. Каптур подовжується, має велике вентиляційне вікно та інтегровану москітну сітку. Перевагою прогулянкового блоку є теплий спальний мішок в комплекті.
Міцна рама на непробивних колесахРама коляски виготовлена з міцного алюмінію, який прослужить Вам протягом усього періоду експлуатації коляски. Вона оснащена поліуретановими колесами, котрим не потрібне обслуговування, їх не можливо проколоти і не потрібно підкачувати! Шасі коляски має сучасний амортизаційний механізм на всіх колесах, що робить прогулянку максимально комфортною для вас і вашого малюка. Всередині колеса заповнені легкою EVA-піною, яка забезпечує відмінну амортизацію, а зовнішня частина коліс складається з гумової шини з протектором. Місткий кошик кріпиться до рами та має кришку на блискавці, що запобігає випаданню аксесуарів.
СПЕЦИФІКАЦІЯ
Колиска:Механізм швидкого встановлення на коляску Click-ClackРучка для перенесенняТканина з сонцезахисним фільтром UPF 50+Чаша колиски складаєтьсяОртопедичний матрац з бамбуковим чохлом і бавовняним наповненнямЗнімні бавовняні бортики всередині, які можна пратиПлавне регулювання підголівника ремінцем зовніПанорамне віконце з сітки в узголів'їРегульована вентиляція на дніРегульований каптур з вентиляційним вікномВ капюшон вбудована москітна сіткаПотрійна система вентиляції забезпечить належну циркуляцію повітря у спекотні дніДодаткова секція для збільшення розміру каптураВисувний козирокЧохол для ніг фіксується на блискавку
Прогулянкове сидіння:Механізм швидкого встановлення на коляску Click-ClackРеверсивне встановленняТканина з сонцезахисним фільтром UPF 50+3 положення спинки, включаючи горизонтальнеВелике панорамне вікно доступне при горизонтальному положенні спинкиРегульований каптур з додатковою секцією і висувним козиркомОглядове вікно на каптуріМоскітна сітка вбудована в каптурРегульована підніжкаП'ятиточкові ремені безпекиЗнімний екошкіряний бампер
Шасі:Алюмінієва рамаСкладання за принципом «Книжка»У складеному стані шасі стоїть вертикальноРегульована ручка з екошкіриНепробивні колеса з гумовими шинами та наповненням з EVA-піниМеханізм швидкого встановлення колісАмортизація на всіх колесахАмортизація передніх коліс Анти-шокПоворотні передні колеса з прямою фіксацієюСтоянкове гальмо з педаллю гойдалкоюЗакритий кошик для покупокСумісність з автокріслом 0+ (при використанні адаптерів)
Комплектація коляски 2в1 Espiro Next Up Limited Heartleaves:Рама з 4 колесамиКошик для покупокКолиска з вбудованою москітною сіткоюМатрац для колискиНакидка для ніг до колискиПрогулянкове сидіння з вбудованою в капюшон москітною сіткоюЗимовий спальний мішок для сидінняСумка для мамиКилимок для сповиванняДощовик до колискиДощовик до прогулянкового сидіння
Гарантія: 24 місяці
Розміри та вага коляски Espiro Next Up Limited Heartleaves
Пропонуємо купити коляску Espiro Next Up Limited Heartleaves (Еспіро Некст Ап Лімітед Хартлейвс) у офіційного представника Espiro в Україні в інтернет-магазині espiro.com.ua. Перед покупкою ви можете оглянути коляску у нашому магазині-складі в Києві.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Espiro |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 14.5 кг |
| Вес люльки | 4.75 кг |
| Вага рами з колесами | 9.8 кг |
| Вес коляски | 14.5 кг |
| Висота ручки | 77-116 см |
| Высота спинки | 48 см |
| Возраст | Від народження до 4 років |
| Тормозная система | Гойдалка на задніх колесах |
| Гарантія | 2 роки |
| Глубина сиденья | 22 см |
| Доставка/Оплата | При доставке не по Киеву - предоплата 300грн |
| Диаметр задних колес | 29 см |
| Диаметр передних колес | 22 см |
| Колеса | Надувні або гелеві (залежить від поставки) |
| Количество колес | 4 |
| Люлька | 76x37x20 см (внутрішній розмір) |
| Модулі | Сидячий прогулянковий блок, колиска |
| Можливість установки автокрісла | Да |
| Розміри в розкладеному вигляді | 76x60x107 см |
| Розміри в складеному вигляді | 76x60x28 см |
| Страна изготовитель | Польща |
| Тип | Універсальні коляски 2 в 1 |
| Ширина сиденья | 35 см |
| Ширина шасі | 60 см |
- Цена: 19 000 ₴

