Описание
Характеристики
Информация для заказа
Коляска Espiro Only (Еспіро Онлі) відрізняється від інших моделей продуманою конструкцією шасі. Вас порадує практична ручка управління з телескопічним регулюванням довжини й висоти. Відсутність осі між задніми колесами полегшує ходьбу, адже батьки зможуть крокувати без обмежень, що з’являються під час керування звичайними колясками. Всі колеса надувні й оснащені повною амортизацією, що усуває вібрацію й тряску під час їзди по вибоїстій поверхні. Система швидкої установки модулів за один клік проста та зрозуміла, при цьому дуже надійна. Міцна рама з алюмінію розрахована на навантаження до 22 кг (відповідає вазі дитини до 4 років).
Прогулянковий блок стане ідеальним місцем для малюка від півроку, щоб спостерігати за навколишнім світом. Адже коляска Espiro Only (Еспіро Онлі) укомплектована повністю безпечним і дуже зручним сидінням. Передбачена реверсивна установка: ви можете встановити прогулянковий блок з малюком обличчям до себе або у напряму руху. Спинка, підніжка, ремені та капор повністю регулюються для забезпечення максимально комфортних умов під час прогулянок.
Специфікація:Прогулянковий блок:
Реверсивна установка;
Спинка регулюється в 3 положеннях;Передбачено горизонтальне положення для сну;На оббивці в спинці є м'яка вставка під голову;Регульована підставка для ніг;П'ятиточкові ремені безпеки з м'якими накладками;Знімний бампер з оббивкою з еко-шкіри;Регульований капюшон з посиленим захистом від ультрафіолетових променів;Висувний козирок;Додаткова секція у капюшоні;Вентиляційне віконце;Оглядове віконце;На спинці є кишенька для дрібниць, що закривається застібкою-блискавкою.Шасі:Легка алюмінієва рама;
Просте складання одним рухом руки;Телескопічна ручка управління з оббивкою з еко-шкіри;Швидкознімні надувні колеса з чіпким протектором;Поворотні колеса спереду, оснащені функцією блокування у прямому напрямку;Антишокова амортизація передніх коліс;Амортизація задніх коліс;Педаль стоянкового гальма знаходиться біля правого колеса;Кошик для покупок закривається на блискавку.Розміри і вага:
У складеному вигляді (ДхШхВ): 70x60x33 см.
Діаметр передніх коліс: 17,5 см.Діаметр задніх коліс: 25,5 см.Розмір сидіння: 25x34 см.
Висота спинки: 48 см.Вага шасі (рама з колесами): 7 кг.
Вага коляски з прогулянковим блоком: 11 кг.Вага прогулянкового блоку: 4 кг.
Гарантія: 6 місяцівКомплектація:
Алюмінієва рама;
4 надувних колеса;Кошик для покупок;Прогулянковий блок;
Захисний бампер для сидіння;Накидка для ніг до прогулянкового блоку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Espiro |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10.9 кг |
| Вес коляски | 10.9 кг |
| Вес рамы с колесами | 7 кг |
| Возможность установки автокресла | Есть |
| Возраст | От рождения до 4 лет |
| Высота ручки | 110 см |
| Высота спинки | 48 см |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Глубина сиденья | 25 см |
| Диаметр задних колес | 25.5 см |
| Диаметр передних колес | 17.5 см |
| Доставка/Оплата | При доставке не по Киеву - предоплата 300грн |
| Колеса | Резиновые (накачиваемые) |
| Количество колес | 4 |
| Модули | Сидячий прогулочный блок |
| Размеры в сложенном виде | 70x60x33 см |
| Страна изготовитель | Польша |
| Тип | Прогулочные |
| Тормозная система | Качелька на задних колесах |
| Ширина сиденья | 34 см |
| Ширина шасси | 60 см |
- Цена: 9 290 ₴

