Універсальна коляска 2 в 1 Bebetto LUCA PRO - це дуже комфортна коляска, яка відмінно підходить для прогулянок у місті та селищній місцевості. Коляска укомплектована люлькою для новонародженної дитини та прогулянковим сидінням. Люлька з функцією заколисування, системою складання і ручкою для перенесення. Прогулянкове сидіння реверсне з регульованою по нахилу спинкою. Ручка регулюється по висоті. Великі надувні колеса і подвійна амортизація забезпечують м'якість ходу.
Коляска складається системою One-click. Рама зроблена з міцного алюмінію. Завдяки нової подвійній амортизації ще простіше заколисувати дитини, а нерівності дороги не завадять чуйному сну. А все тому, що встановлена інноваційна система DMS - система пам'яті напрямку, а так само система SAS (Shock Absorption System) - система поглинання коливань.
Усередині люлька досить габаритна, що дозволить Вашій дитині абсолютно комфортно перебувати, навіть якщо на дитинку буде зимовий конверт. Зверху присутній козирок, який захистить від сонячних променів і задуває вітру, причому капюшон можна повністю покласти або зробити повне закриття.
Прогулянковий блок - один з багато важливих частин коляски, адже там дитина не тільки адаптує спинку але і сприймає навколишній світ. Гарантом безпеки є 5-титочковий ремінь безпеки і роздільник між ніг, що не дасть Вашій дитині сповзти з коляски. Великі надувні колеса кидають виклик будь-якому бездоріжжю і будь-яку пору року.
Дизайн цієї коляски підкорює батьківські серця, однотонна люлька в поєднанні з прекрасною рамою роблять її абсолютно ідеальним вибором для Вас і малюка. Родзинкою цієї моделі є накладки з еко-шкіри шоколадного кольору (на ручці для мами / на бампері в прогулянковому блоці / підніжка). Дана забарвлення еко-шкіри є трендом останніх років і вважається однією з найбільш модних колекцій виробника Bebetto.
Дизайн лінійки PRO відрізняється використанням для оббивки всієї коляски еко-шкіряного матеріалу благородних тонів. Оздоблення деяких елементів (ручка, бампер, козирок, підніжка) еко-шкірою контрастного кольору підкреслює вишуканий витриманий стиль.
В комплекті може бути - автокрісло MARS (опціонально).
СПЕЦИФІКАЦІЯ
Нова легка алюмінієва рама;
Пружинна амортизація з можливістю регулювання жорсткості;
Надувні колеса на підшипниках;
Передні колеса обертаються на 360°;
Фіксатори на поворотні колеса для прогулянок "вперед";
Ручка регулюється за висотою;
Люлька з функцією колисання;
Жорсткі ручки для перенесення люльки;
Регульований підголівник і м'який матрацик;
Теплий чохол на люльку;
Можливість установки прогулянкового блоку за ходом руху або проти;
Регульована спинка розкладається практично горизонтально;
Регульована підніжка; Захисний бампер з мякого але міцного матеріалу;
Можливість зняти капюшон в прогулянковому блоці;
П'яти точкові паски безпеки з м'якими наплічниками;
Вага та розміри:
Максимальна вага дитини 15кг.
Розміри коляски: 60х96х124см
Розміри коляски в зібраному вигляді: 87х33см
Розміри люльки (внутрішні): 36х79х18см
Розміри прогулянкового блоку: 50х27х20см
Діаметр коліс: передні 23см, задні 30,5см
Вага рами: 9,3кг
Вага люльки: 4,6кг
Вага прогулянкового блоку: 5кг
Гарантія: 24 місяці
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Чохол на ніжки до прогулянкового блоку;
Місткий кошик для покупок;
Сумка для аксесуарів;
Дощовик;
Москітная сітка.
Підсклянник.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bebetto |
| Страна производитель | Польша |
| Тип коляски | Универсальная/комбинированная |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Механизм складывания | Книжка |
| Количество колес | 4 шт |
| Число точек опоры | Четыре точки |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
| Комплектация коляски | Антимоскитная сетка, Дождевик, Корзина для покупок, Люлька, Матрасик, Подстаканник, Прогулочный блок, Сумка для детских принадлежностей, Чехол-накидка на ножки |
| Система амортизации | Пружины |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка высоты ручки | Да |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Тормозная система коляски | Задний стояночный тормоз |
| Регулируемая подножка | Да |
| Съемная перекладина(бампер) в прогулочном блоке | Да |
| Бесшумная регулировка капюшона | Да |
| Горизонтальное положение спинки | Да |
| Максимальный угол наклона спинки | 175 град. |
| Материал дна | Пластик |
| Два положения блоков на раме | Да |
| Вес люльки | 4.6 кг |
| Вес прогулочного блока | 5 кг |
| Вес шасси с колесами | 9.3 кг |
- Цена: 19 900 ₴









